Sypialnia to takie „tylko nasze” miejsce w domu. Niekoniecznie musimy wiernie podążać za modą jednak nigdy nie zaszkodzi nam modny akcent, który nada specjalnego charakteru i stworzy wyjątkowy klimat. Kwiaty i motywy roślinne to ciągle jeden z trendów w aranżacji sypialni. Taki motyw może się znaleźć na ścianie, tkaninie czy w doniczce.

Kolory jak biele, szarości, a nawet czerń zawsze będą się dobrze prezentowały. Jednak w tym roku najmodniejszym kolorem do sypialni jest niebieski i całe bogactwo jego odcieni. Na granatowo możemy pomalować ściany, nawet łącznie z sufitem a do tego dobrać szafirową narzutę i pościel w odpowiednim odcieniu błękitu. Modna sypialnia to także butelkowa zieleń i dużo złota.

W tym roku stawiamy na faktury nie tylko na tkaninach, ale przede wszystkim na ścianach. Sprawdzą się też cegły, deski, czy tapety. Ważne, żeby struktura była dobrze widoczna. Najmodniejsze łóżko to takie co ma tapicerowany wysoki zagłówek, który zdobi i zapewnia wygodne oparcie. Na nim leżą pluszowe narzuty i dużo poduszek w orientalne wzory.

POLECANE WPISY