Jako osoba pochłonięta pasją kreowania z przyjemnością podejmę się wszelkich wyzwań z tym związanych.

Patrycja Ostaszewska –
architekt wnętrz, projektantka, stylistka

Od ponad piętnastu lat projektuję wnętrza, kierując się zasadą łączenia pięknych przedmiotów użytkowych z funkcjonalnością. Otoczenie w jakim przebywamy bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie i ma wpływ na jakość naszego życia. Dlatego kolor, wygoda i doznania estetyczne mają znaczenie bo działają na zmysły…

Czasem zmiana otoczenia, wystroju wnętrza to tylko początek zmian na lepsze w naszym życiu…

Moja Pracownia Projektowa „Styl-Wnętrza” oferuje usługi klientom indywidualnym jak i instytucjom. Klient jest moim natchnieniem, inspiracją. Słucham i obserwuję, a wiedza oraz intuicja pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza skrojonego na miarę potrzeb i możliwości. Aby odnieść sukces, podczas całego procesu kreowania trzeba umieścić człowieka w centrum tej opowieści, bo prawdziwym zadaniem projektanta jest pomóc Państwu w wyrażeniu ukrytych potrzeb.

Nie bez znaczenia pozostaje wybór wykonawców. Starannie dobieram osoby współpracujące. To świetni fachowcy , którym zależy na końcowym efekcie . Wzajemnie się szanujemy i lubimy razem pracować . Taka współpraca gwarantuje udany finał .

Od kilkunastu lat współpracuję z Wydawnictwem MURATOR, wydawcą m.in. branżowych magazynów związanych z budownictwem, architekturą i wystrojem wnętrz. Na łamach takich tytułów jak „DOBRE WNĘTRZE”, „MOJE MIESZKANIE” czy „M JAK MIESZKANIE” są publikowane moje projekty, stylizacje i artykuły. W prasie branżowej udzielam również porad z zakresu aranżacji wnętrz oraz trendów.